Polecamy : oferty last minute - wyloty z Katowic : Czarnogóra 18 -25.07 cena 2178 zł, Chorwacja 25.07 -1.08 cena 2145 zł , Turcja 26 - 31.07 cena 1999 zł, Bułgaria 26.07-3.07 cena 1819 zł , Thassos 29.07-5.08 cena 2199 zł, Hiszpania 31.07-7.08 cena 2560 zł i inne propozycje .

29. ZIEMIA ŚWIĘTA - WIELKANOC 2019 r. - 9 dni

ZIEMIA ŚW. - WIELKANOC 2019 - 9 DNI
15 - 23.04.2019
WIELKANOC W ZIEMI ŚWIĘTEJ!
W programie udział w Triduum Paschalnym.

1 dzień: WARSZAWA – TEL AWIW
Spotkanie na lotnisku Warszawa Okęcie . Wylot DO Tel Awiwu. Po przylocie na miejsce przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Nocleg.
2 dzień: HAJFA - GÓRA KARMEL - NAZARET - KANA GALILEJSKA
Śniadanie. Przejazd do Hajfy. Wizyta na Górze Karmel - Kościół Najświętszej Pani Karmelu. Nazaret – miejsca dzieciństwa Jezusa i wizyta w Kościele Zwiastowania oraz w Domu św. Józefa, później wizyta w Kanie Galilejskiej. Obiadokolacja i nocleg w Galilei.
3 dzień: KAFARNAUM - GÓRA BŁOGOSŁAWIEŃSTW - TABGHA - JEZIORO GALILEJSKIE – GÓRA TABOR
Kafarnaum – Miasto Jezusa. Góra Błogosławieństw. Tabgha – kościół rozmnożenia chleba i ryb oraz Prymatu św. Piotra. Rejs statkiem po Jeziorze Galilejskim. Wizyta na Górze Tabor. Przejazd do hotelu w Betlejem. Obiadokolacja i nocleg.
4 dzień: BETLEJEM - POLE PASTERZY - JEROZOLIMA
Zwiedzanie Betlejem – wizyta w Bazylice Narodzenia Pańskiego i Grocie św. Hieronima. Przejazd na Pole Pasterzy, a potem do Jerozolimy. W ciągu dnia grupa odwiedzi kościół Betfage, „Pater Noster” i miejsce Wniebowstąpienia. Spacer wzdłuż drogi Niedzieli Palmowej do kościoła Wniebowzięcia NMP. Po drodze zwiedzimy kościół „Dominus Flevit”, Ogród Getsemani i kościół Wszystkich Narodów. Udział we Mszy Wieczerzy Pańskiej. Obiadokolacja i nocleg.
5 dzień: JEROZOLIMA
Zwiedzanie Starego Miasta w Jerozolimie – wizyta w kościele św. Anny, konwencie Ecce Homo, przejście Drogą Krzyżową (Via Dolorosa) do bazyliki Grobu Pańskiego. Udział w Liturgii na cześć Męki Pańskiej. Obiadokolacja i nocleg.
6 dzień: JEROZOLIMA - AIN KAREM
Syjon chrześcijański: Wieczernik, Opactwo Zaśnięcia NMP, kościół Piotra il Galicantu. Ściana Płaczu. Przejazd przez zachodnią część miasta i zwiedzanie Ain Karem – miejsce narodzenia św. Jana Chrzciciela i nawiedzenia Elżbiety przez Maryję. Obiadokolacja. Udział w Liturgii Wigilii Paschalnej. Nocleg.
7 dzień: BETANIA – EMAUS (Latrun)
Śniadanie. Wizyta w Betanii w domu Marii, Marty i Łazarza. Następnie przejazd do Emaus (Latrun). Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.
8 dzień: JORDAN - JERYCHO - MORZE MARTWE
Śniadanie. Przejazd nad Jordan. Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. Postój w Jerycho pod Górą Kuszenia i przy Sykomorze Zacheusza. Postój nad Morzem Martwym. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg Betlejem.
9 dzień: TEL AWIW - WARSZAWA
Śniadanie. Przejazd na lotnisko. Wylot do Polski. Lądowanie w Warszawie na lotnisku Okęcie.

PROGRAM RAMOWY. KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA I GODZINY LOTÓW MOGĄ ULEC ZMIANIE.
Planowany rozkład lotów - grupa I:
15-23.04.2019 / zbiórka o godz.06:45
Warszawa Okęcie 10:10 – Tel Awiw 15:05
Tel Awiw 18:15 – Warszawa Okęcie 21:10
Cena zawiera:
przelot samolotem
opłaty lotniskowe
transfery autokarem
8 noclegów w hotelach 2*/3* (pokoje 2-, 3-osobowe)
8 śniadań i 7 obiadokolacji
opiekę przewodnika
opiekę księdza
ubezpieczenie KL i NNW i choroby przewlekłe
składkę do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego (13PLN/os.)
podatek VAT

Cena nie zawiera:
biletów wstępu i innych opłat związanych z realizacją programu - 100USD/os. (płatne kontrahentowi na miejscu)
posiłków i napojów na pokładzie samolotu
napojów do obiadokolacji
dodatkowego ubezpieczenia kosztów rezygnacji (2,5% lub 7,5% ceny)
dopłaty do pokoju jednoosobowego (650PLN)
wydatków osobistych

UWAGA: Na czas wyjazdu należy posiadać paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu z pielgrzymki. Paszport nie może zawierać pieczątek m.in. syryjskich i libańskich!