Polecamy : oferty last minute - wyloty z Katowic : Czarnogóra 18 -25.07 cena 2178 zł, Chorwacja 25.07 -1.08 cena 2145 zł , Turcja 26 - 31.07 cena 1999 zł, Bułgaria 26.07-3.07 cena 1819 zł , Thassos 29.07-5.08 cena 2199 zł, Hiszpania 31.07-7.08 cena 2560 zł i inne propozycje .

34. ZIEMIA ŚWIĘTA - Samaria 8 lub 9 dni

PROGRAM PIELGRZYMKI 2019 r. :
1 dzień: WARSZAWA
Zbiórka w Warszawie na lotnisku Okęcie. Wylot do Tel Awiwu.
2 dzień: TEL AWIW – BETLEJEM
Przylot do Tel Awiwu. Transfer do hotelu w Betlejem. Zakwaterowanie. Śniadanie. Zwiedzanie Betlejem – wizyta w Bazylice Narodzenia Pańskiego, kościele św. Katarzyny, Grocie Św. Hieronima i św. Heleny, Grota Mleczna. Przejazd na Pole Pasterzy. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.
3 dzień: CEZAREA NADMORSKA – G. KARMEL - NAZARET - KANA
Śniadanie. Przejazd do Cezarei – rzymskiej stolicy Palestyny z Nowego Testamentu - miasto krzyżowców, słynny rzymski akwedukt oraz amfiteatr. Przejazd do Hajfy. Wizyta na Górze Karmel: Grota Eliasza oraz Kościół Najświętszej Pani Karmelu. Przejazd do Nazaretu: Bazylika Zwiastowania oraz kościół św. Józefa. Wizyta w Kanie Galilejskiej oraz dla małżeństw odnowienie przysięgi małżeńskiej. Obiadokolacja i nocleg w Galilei.
4 dzień: J. GALILEJSKIE – KAFARNAUM – TABGA – BANIAS
Śniadanie. Rejs statkiem po Jeziorze Galilejskim. Następnie wizyta w Kafarnaum i przejazd na Górę Błogosławieństw. Wizyta w Tabga – Kościół Rozmnożenia Chleba i Ryb oraz Kościół Prymatu Św. Piotra. Przejazd do Banias - pozostałości miasta z czasów Chrystusa z pogańskim sanktuarium boga Pana. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.
5 DZIEŃ: GÓRA TABOR – SAMARIA – NABLUS - KASER EL JAHUD
Śniadanie. Wizyta na Górze Tabor. Przejazd przez Samarię. Zwiedzanie Sebastii. Postój przy Studni Jakubowej – miejsce spotkania Jezusa z Samarytanką. Jerycho – najstarsze miasto świata. Kaser El Jahud - odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. Przejazd do hotelu w Betlejem. Obiadokolacja i nocleg.
6 dzień: JEROZOLIMA – BETANIA
Śniadanie. Zwiedzanie Starego Miasta w Jerozolimie: Kościół Św. Anny, Konwent Ecce Homo, Droga Krzyżowa (Via Dolorosa) Bazylika Grobu Bożego, przejście na Górę Syjon: Opactwo Zaśnięcia i Wieczernik, Ściana Płaczu. Wizyta w Betanii. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.
7 dzień: JEROZOLIMA – AIN KAREM
Śniadanie. Panorama Jerozolimy i widok na wzgórze świątynne. Góra Oliwna: miejsce Wniebowstąpienia, Kościół Pater Noster, Dominus Flevit, Ogród Oliwny, Bazylika Agonii, symboliczny „grób” Maryi. Kościół św. Piotra In Galicantu. Przejazd do Ain Karem: kościół Nawiedzenia i św. Jana Chrzciciela. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg
8 dzień: JERYCHO – MARZE MARTWE – QUMRAN
Śniadanie. Przejazd do Jerycha. Wjazd kolejką na Górę Kuszenia i postój przy sykomorze Zacheusza. Postój nad Morzem Martwym. Qumran. Przejazd przez Pustynię Judzką do Betlejem. Obiadokolacja i nocleg.
9 dzień: TEL AWIW - WARSZAWA
Wyjazd na lotnisko w Tel Awiwie. Wylot do Polski. Lądowanie w Warszawie na lotnisku Okęcie.

PROGRAM RAMOWY. KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA i GODZINY LOTÓW MOGĄ ULEC ZMIANIE.
Planowany rozkład lotów:
28.04-06.05.2019 / zbiórka o godz. 20:30
Warszawa Okęcie 22:55 – Tel Awiw 03:45 (następnego dnia)
Tel Awiw 05:20 – Warszawa Okęcie 08:25
Standardowy formularz informacyjny
Cena zawiera:
przelot samolotem
opłaty lotniskowe
transfery autokarem
8 noclegów w hotelach 2*/3* (pokoje 2-, 3- osobowe)
7 śniadań i 7 obiadokolacji
opiekę przewodnika
opiekę księdza
ubezpieczenie: KL, NNW i choroby przewlekłe
składkę do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego (13PLN/os.)
podatek VAT.

Cena nie zawiera:
biletów wstępu i innych opłat związanych z realizacją programu – 100USD/os. (płatne na miejscu)
napojów do obiadokolacji
napojów i posiłków na pokładzie samolotu
dodatkowego ubezpieczenia kosztów rezygnacji (2,5% lub 7,5% ceny)
dopłaty do pokoju jednoosobowego (650 PLN)
wydatków osobistych.

Na czas wyjazdu należy posiadać paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu z pielgrzymki. Paszport nie może zawierać pieczątek syryjskich i libańskich !