Polecamy : oferty last minute - wyloty z Katowic : Kreta 29.05-6.06 cena 1559 zł , Cypr 29.05-5.06 cena 1640 zł, Sycylia 2 -10.06 cena 1715 zł ,Hiszpania -Costa Brava 8-15.06 cena 1699 zł, Rodos 10 - 17.06 cena 1670 zł i inne propozycje .

35. ZIEMIA ŚWIĘTA - oferta wakacyjna 8 dni - Warsztaty Biblijne

PROGRAM PIELGRZYMKI 2019 r.:
1 DZIEŃ: WARSZAWA – TEL AWIW
Spotkanie w Warszawie na lotnisku Okęcie . Przelot na trasie Warszawa – Tel Awiw. Przejazd do hotelu w Betlejem. Nocleg.
2 DZIEŃ: BETLEJEM – AIN KAREM
Śniadanie. Betlejem – wizyta w Bazylice Narodzenia Pańskiego, kościele św. Katarzyny i Grocie św. Hieronima. Przejazd na Pole Pasterzy. Następnie przejazd do Ain Karem: kościół Nawiedzenia i św. Jana Chrzciciela. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
3 DZIEŃ: JEZIORO GALILEJSKIE – KAFARNAUM – GÓRA BŁOGOSŁAWIEŃSTW – TABGA – NAZARET
Śniadanie. Przejazd do Galilei. Rejs statkiem po Jeziorze Galilejskim. Następnie wizyta w Kafarnaum i przejazd na Górę Błogosławieństw. Wizyta w Tabdze – Kościół Rozmnożenia Chleba i Ryb oraz Kościół Prymatu św. Piotra. Przejazd do Nazaretu: Grota Zwiastowania, Bazylika Zwiastowania. Powrót do hotelu w godzinach wieczornych. Obiadokolacja. Nocleg.
4 DZIEŃ: JEROZOLIMA
Śniadanie. Przejazd do Jerozolimy – zwiedzanie Starego Miasta w Jerozolimie: Brama św. Szczepana – pierwszego męczennika, Kościół św. Anny, Konwent Ecce Homo, Droga Krzyżowa (Via Dolorosa), Kalwaria, Bazylika Grobu Bożego. Góra Syjon: Opactwo Zaśnięcie NMP, Wieczernik. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
5 DZIEŃ: BETANIA – MORZE MARTWE – JERYCHO – KASR AL JAHUD
Śniadanie. Przejazd do Betanii. Pobyt nad Morzem Martwym. Postój w Jerychu pod Górą Kuszenia i przy sykomorze Zacheusza. Kasr al Jahud – odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
6 DZIEŃ: EMAUS – JEROZOLIMA
Śniadanie. Przejazd do Emaus, gdzie nastąpiło spotkanie uczniów z Jezusem po Zmartwychwstaniu – Bazylika św. Kleofasa. Przejazd do Jerozolimy – Panorama Jerozolimy i widok na wzgórze świątynne. Góra Oliwna: miejsce Wniebowstąpienia, Kościół Pater Noster, Dominus Flevit, Ogród Oliwny, Bazylika Agonii, symboliczny „grób” Maryi. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
7 DZIEŃ: HEBRON – NABLUS – SEBASTIA
Śniadanie. Przejazd na Hebron – mauzoleum patriarchów pochodzące z czasów Heroda Wielkiego . Przejazd do Nablus – studnia jakubowa. Sebastia – historia królów Izraela i proroka Eliasza walczącego o czystość religii judaistycznej z królową Jezabel. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
8 DZIEŃ: TEL AWIW – WARSZAWA
Śniadanie. Przejazd na lotnisko w Tel Awiwie. Wylot do Polski.

PROGRAM RAMOWY. KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA MOŻE ULEC ZMIANIE.
Planowany rozkład lotów:
zbiórka godz. 13:00
Warszawa 15:25 - Tel Awiw 20:15
Tel Awiw 11:25 - Warszawa 14:25

Cena zawiera:
przelot samolotem
opłaty lotniskowe
transfery autokarem
7 noclegów w hotelu 3* (pokoje 2- 3 osobowe)
6 śniadań i 6 obiadokolacji
opiekę przewodnika
ubezpieczenie KL i NNW
składkę do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego 13 PLN/os
podatek VAT

Cena nie zawiera:
biletów wstępu i innych opłat związanych z realizacją programu 80 USD (płatne na miejscu)
posiłków i napojów na pokładzie samolotu
napojów do obiadokolacji
dodatkowego ubezpieczenia kosztów rezygnacji (2,5% lub 7,5% ceny włączając choroby przewlekłe i nowotworowe)
dopłaty do pokoju jednoosobowego (650PLN)
wydatków osobistych