Polecamy - wyloty z Katowic - wypoczynek Last Minute : Kreta 1 - 7.06 cena 2500 zł , Tunezja 1 - 8.06 cena 1840 zł , Rodos 2 - 9.06 cena 2100 zł , Albania 12 -19.06 cena 2270 zł, Hiszpania - Costa del Sol 12 - 20.06 cena 3260 zł , Turcja 14 - 21.06 cena 1900 zł i inne propozycje

18.Włochy - Sycylia - 5 dni

PROGRAM PIELGRZYMKI 2023 r. :
1 Dzień: WARSZAWA – KATANIA
Zbiórka w Warszawie na lotnisku Okęcie . Wylot do Katanii (z przesiadką). Po przylocie na miejsce przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
  2 Dzień: SYRAKUZY – NOTO
Śniadanie. Przejazd do Syrakuz - nawiedzenie sanktuarium Matki Boskiej Płaczącej, park archeologiczny, starówka, katedra z relikwiami św. Łucji, wyspa Ortiga, źródło Aretuzy. Przejazd do Noto i spacer po barokowym miasteczku. Powrót do hotelu obiadokolacja. Nocleg.
  3 Dzień: CALTAGIRONE – VILLA ROMANA DEL CESALE
Śniadanie, przejazd do Caltagirone, barokowego miasta które pamięta swoją królewską przeszłość, spacer urokliwą „Scalinada Santa Maria del Monte” do kościoła pod tym samym wezwaniem, spacer po starówce pełnej sklepików i manufaktur z miejscowymi wyrobami z ceramiki. Przejazd do Villa Romana del Cesale Piazza Armerina z ogromnym zespołem antycznych mozaik o tematyce mitologicznej i rodzajowej. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
  4 Dzień: KATANIA – MONPILIERI
Śniadanie. Przejazd do Katanii, zwiedzanie plac katedralny, Katedra św. Agaty patronki miasta, krypty, spacer po mieście, stary targ La Pescheria, klasztor benedyktynów. Przejazd do sanktuarium Santa Maria della Sciara w Monpilieri. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
  5 Dzień: KATANIA – WARSZAWA
Odbiór śniadania w formie pakietu. Transfer na lotnisko w Katanii. Wylot do Polski (z przesiadką). Lądowanie w Warszawie na lotnisku Okęcie.

  PROGRAM RAMOWY. KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA i GODZINY LOTÓW MOGĄ ULEC ZMIANIE.

Standardowy formularz informacyjny


  Cena zawiera:
przelot samolotem (z przesiadką)
opłaty lotniskowe
bagaż/os.: 1szt. bagaż podręczny do 8kg + 1 szt. bagaż rejestrowany do 23kg
transfery autokarem
4 noclegi w hotelu 3* (pokoje 2-3 osobowe)
4 śniadania (w tym jedno w formie pakietu) i 4 obiadokolacje
opiekę pilota/księdza
ubezpieczenie KL, NNW (w tym choroby przewlekłe i nowotworowe)
składkę do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego (10 PLN/os)
składkę do Turystycznego Funduszu Pomocowego (10 PLN/os.)
podatek VAT

  Cena nie zawiera:
biletów wstępu i opłat związanych z realizacją programu – ok. 140EUR/os.(płatne na miejscu)
napojów do obiadokolacji
dodatkowego ubezpieczenia kosztów rezygnacji
napojów i posiłków na pokładzie samolotu
dopłaty do pokoju jednoosobowego 700 PLN (wyłącznie po wcześniejszym potwierdzeniu ze strony biura )
wydatków osobistych
    Uwaga!
Prosimy mieć na uwadze, że warunki wjazdowe (m.in. obostrzenia z tytułu Covid-19) mogą ulegać zmianie. W przypadku konieczności wykonania testu/testów – jego/ich koszt i wykonanie leżą po stronie uczestnika. Zmiana warunków wjazdowych nie stanowi podstawy do rezygnacji z wyjazdu.